Název

Popis

První listopadový den k nám zavítalo divadlo Úsměv s Krakonošovou mlhou. Následující dny jsme si povídali o dracích a zjistili jsme, že "není drak, jako drak". Měli jsme štěstí na vítr, a ten náš DRAK, opravdu krásně létal, že nám málem nestačil provázek. V dalším týdnu jsme se věnovali legendě o svatém Martinovi. Přiblížily nám ji i děti ze třídy Koťátek, kteří nám ukázaly vystoupení nacvičené pro rodiče na besídku. Se sněhem to nebylo jisté, tak jsme si umíchali vlastní sníh s bílků a cukru. 11. 11. jsme si užili BÍLÝ DEN ve školce.
Dva týdny jsme se věnovali krásnému tématu klasických pohádek, uspořádali jsme si tedy i den v kostýmech (závěrečné fotografie tohoto alba). Prožili jsme prodlouženou vycházku v lese. Na zahradě jsme ukryli pod zem různé druhy odpadků a uvidíme co se s nimi stane přes zimu. Do školky za námi přijel pan chovatel a ukázal nám několik drobných exotických zvířat.

Období

• 279 fotek
  • 0 se líbí

Fototechnika

Ricoh Caplio R1V

Nahlásit album

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu
Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
Komentáře Přidat